Zamgławianie ULV

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 200 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.

Zamgławianie ULV

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli borykasz się z plagą pluskiew, karaluchów, prusaków i innych insektów, które zagnieździły się w Twoim domu czy firmie. Posiadamy doświadczenie w skutecznym eliminowaniu szkodników. Stosujemy efektywne metody nie zagrażające ludzkiemu życiu.

Co to jest zamgławianie ULV? Skrót ten pochodzi od angielskich słów Ultra-low Volume. To termin wywodzący się z branży rolniczej i ogrodniczej. Oznacza skrajną lub bardzo niską objętość stosowanych środków chemicznych w formie oprysku pod dużym ciśnieniem, w celu zabezpieczenia wybranej powierzchni. Skrót ULV miał początkowo odniesienie do ochrony upraw polowych, a także ochrony roślin drzewiastych i krzewów przed działaniem różnego typu szkodników, powodujących znaczne ubytki w otrzymywanych plonach. W późniejszym czasie termin zamgławianie ULV przyjął się także względem wszelkiego typu działań, w których stosuje się niewielką dawkę cieczy roboczej, wprowadzonej do pomieszczenia poprzez aerozolowanie. Proces ten nie pozostawia żadnych smug ani nie wpływa na elementy wyposażenia, znajdujące się we wnętrzu. Działanie to odnosi się do proponowanego przez naszą firmę zamgławiania ULV, którego celem jest pozbycie się pluskwy domowej, a także innych insektów bytujących w pomieszczeniach mieszkalnych, socjalnych lub firmowych. Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, instytucji oraz przedsiębiorstw. Działamy na terenie Warszawy oraz innych miast z województwa mazowieckiego i łódzkiego.

pluskwy gniazdo

Co to jest zamgławianie ULV?

Zamgławianie ULV to proces, w którym wykorzystuje się skutecznie działający preparat chemiczny, dopasowany do rodzaju szkodników znajdujących się w pomieszczeniu. To preparat chemiczny, który musi być wymieszany z wodą w odpowiednich proporcjach. Trafia do urządzeń określanych mianem zamgławiaczy. Wytwarzają one krople mieszaniny o wielkości od 5 do 20 mikronów (dla porównania, kropla z opryskiwacza osiąga wielkość 200 mikronów).

Ile kosztuje zamgławianie ULV?

Koszt zamgławianie ULV wynosi od 180zł. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od powierzchni mieszkania, stopnia zapluskwienia, zastosowanych środków  i wielu innych.

karaluchy

Stosowane przez nas skutecznie działające środki do dezynsekcji pomieszczeń mieszkalnych rozprowadzane przy pomocy zamgławiaczy, docierają do najmniejszych zakamarków, w których mogą znajdować się pluskwy domowe w postaci dorosłych osobników i larw.

Tego typu działanie nosi nazwę dezynsekcji pomieszczeń. Odnosi się ono do wnętrz, w których odkryto obecność pluskwy domowej, karaluchów, prusaków, jak również takich owadów, jak muchy, pchły, wszy, szubaki, rybiki, gryzki, komary, mole czy mrówki.

Zamgławianie ULV (generator zimnej mgły) posiada dobre opinie, ponieważ działanie to odnosi pozytywny skutek niszcząc kolonie pchły domowej i innych szkodników. Maszyna do dezynsekcji pomieszczeń, która wykorzystywana jest przez pracowników naszej firmy, rozprowadza w powietrzu gęstą, zimną mgłę, składającą się z drobnych kropel roztworu wody i preparatu, mającego na celu zwalczanie między innymi skupiska pchły domowej, pluskwy czy wszy. Mgiełka dociera we wszystkie szczeliny, zakamarki i inne trudno dostępne miejsca w pomieszczeniu. Stężenie zimnej mgły i rodzaj tego środka dobieramy w zależności od potrzeb, liczby owadów i larw, ich rodzaju, a także miejsca, gdzie wykonywane jest zamgławianie ULV.

Bezpieczeństwo i skuteczność zamgławiania ULV, w porównaniu do tradycyjnych technik domowych, jest nieporównywalnie większe, ponieważ stworzona chmura umożliwia szybkie i bezinwazyjne pozbycie się pchły domowej w całym pomieszczeniu, w którym odkryto jej obecność. Stosowanie płynu do dezynsekcji pomieszczeń, który wykorzystujemy w trakcie stosowania zamgławiania ULV, jest bezpieczne dla organizmów żywych i otoczenia, w tym małych dzieci, seniorów, zwierząt domowych, a także osób dorosłych.

Przeprowadzenie dezynsekcji zamgławiania ULV jest wykonywane bez względu na porę roku. Zastosowany do tego celu zamgławiacz ULV rozprowadza chmurę zawierającą środek, którego głównym celem jest odpluskwianie. Proponowane przez nas zamgławianie pluskwy umożliwia wybicie nawet dużych kolonii dorosłych osobników i larw, dzięki czemu można wyeliminować insekty z pomieszczeń znajdujących się w domu, mieszkaniu czy firmie.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 200 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.

Dezynsekcja metodą zamgławiania ULV

Wykorzystywany przez fachowców naszej firmy zamgławiacz do dezynsekcji emituje chmurę składającą się ze środka chemicznego i wody. Wspomniana metoda na zwalczanie owadów – pluskwy domowej, karaluchów, prusaków jest alternatywą dla tradycyjnych sposobów, często nieskutecznych lub nie niszczących wszystkich szkodników.

Wysokie bezpieczeństwo zamgławiania sprawia, że jest to działanie wybierane zarówno przez klientów firmowych, jak i indywidualnych. Proponowana dezynsekcja pomieszczeń polega na zamgławianiu pluskwy i innych szkodników i przeprowadzana po rzetelnej inspekcji pomieszczenia przez oddelegowanego przez nas pracownika. Jest on w stanie ocenić liczbę i rodzaj szkodników bytujących w mieszkaniu, domu bądź firmie.

Po oględzinach, specjalista decyduje się na odpluskwianie bądź wykonanie nowoczesnej dezynsekcji, mającej na celu pozbycie się innych owadów. W ramach prowadzonej przez nas działalności proponujemy również dezynsekcję pomieszczeń gospodarczych, a także wnętrz firmy. Opryskiwanie to skuteczna metoda umożliwiająca zwalczanie wirusów, bakterii, nieprzyjemnych zapachów, a także szkodników bytujących w zakamarkach ścian, pod tapetami, w meblach tapicerowanych, pod cokołami, a także w innych miejscach, będących naturalnym siedliskiem pluskwy domowej lub owadów uznawanych za insekty.

Skuteczna metoda dezynsekcji przy pomocy zamgławiania została stworzona z myślą o zwalczaniu insektów, między innymi odpluskwianiu. Może ona być także wykorzystana do likwidacji różnego typu drobnoustrojów. Przeprowadzone we wnętrzu zamgławianie ULV pomaga skutecznie wyeliminować bakterie.

dezynsekcja i dezynfekcja w Warszawie

Wykorzystywane przez nas zamgławiacze mogą posłużyć do pozbycia się owadów bytujących w pomieszczeniach socjalnych, gabinetach, w szatniach, biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, pubach, na stołówkach, w placówkach państwowych, a także w miejscach, gdzie na co dzień przebywają zwierzęta i ludzie. Zamgławianie ULV dedykowane jest nie tylko klientom prywatnym, ale również właścicielom pomieszczeń przemysłowych, w tym piwnic, magazynów czy korytarzy.

Metoda zamgławiania umożliwia przeprowadzenie jej w obiektach gospodarczych i inwentarskich. Zastosowanie dezynsekcji zamgławiania ULV nie powoduje uszkodzenia przedmiotów, maszyn czy innych obiektów znajdujących się w lokalu. Nowoczesna dezynsekcja pomieszczeń gospodarczych przy użyciu preparatu biobójczego, może być przeprowadzona jedno- lub kilkakrotnie. To metoda umożliwia zwalczanie szkodników, bez względu na ich liczbę. Zamgławianie ULV powtarzane kilkukrotnie pozwala na pozbycie się dużej liczby pcheł domowych, rybików cukrowych, komarów, a także pluskiew domowych, również w miejscach o dużej kubaturze i ogromnej powierzchni użytkowej.

Skuteczność zamgławiania ULV

Wysoka efektywność zamgławiania ULV sprawia, że z tej metody korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Działanie to jest komfortowe, ponieważ nie wymaga długotrwałej absencji osób zajmujących mieszkanie, dom lub pomieszczenie firmowe. Stosowana metoda zwalczania owadów, którą wykorzystuje nasza firma, pozwala na szybki powrót do pomieszczenia. Przeprowadzone zamgławianie pluskwy wymaga dokładnego wywietrzenia mieszkania czy biura po upływie do 3 godzin od odpluskwiania ULV. Po tym czasie można bez problemu korzystać z wnętrza (w przypadku kotów okres powrotu do pomieszczenia po zamgławianiu ULV wynosi 12 godzin).

Skuteczność zamgławiania ULV uzależniona jest od czystości danego pomieszczenia. Warto pozbyć się warstwy kurzu poprzez oczyszczenie elementów wyposażenia, dokładne odkurzenie dywanów i umycie podłóg, ponieważ maszyna do dezynsekcji pomieszczeń aplikuje chmurę, która lepiej utrzymuje się na czystych powierzchniach. Niewątpliwie wpływa to na skuteczność zamgławiania ULV, jakiego się podejmujemy. Zanim wykonamy oprysk należy schować żywność, zabawki, naczynia kuchenne i przedmioty osobiste.

Oferowana przez nas dezynsekcja pomieszczeń przy pomocy takich maszyn, jak zamgławiacze, to skuteczny sposób na zwalczanie szkodników w mieszkaniach i domach. Często właściciele nieruchomości odkrywają, że najemcy przyczynili się do powstania we wnętrzu nieprzyjemnych zapachów, pleśni, a także szkodników w postaci rybików cukrowych czy pluskwy domowej. Szybkim i atrakcyjnym cenowo sposobem na doprowadzenie mieszkania lub domu do poprzedniego stanu jest zamgławianie ULV. Jest to metoda, którą można przeprowadzić bez względu na rodzaj nieruchomości, jej lokalizację, metraż czy kubaturę. Zamgławianie ULV pozwala wyeliminować problem szkodników. Duże znaczenie ma fakt, że zamgławianie ULV to także efektywna metoda zwalczania grzybów, pleśni i bakterii, a także roztoczy kurzu namnażających się w materacach i innych meblach tapicerowanych.

Zamgławianie ULV zastosowane w mieszkaniach przeznaczonych na wynajem, umożliwia skuteczne i bezpieczne pozbycie się szkodników, jak również oczyszczenie nieruchomości. Zabieg dezynsekcji poprzez zamgławianie ULV można wykonać o każdej porze roku. Duże znaczenie ma fakt, że oferowane przez naszą firmę odpluskwianie, dociera do wszystkich zakamarków, w których mogą znajdować się dorosłe osobniki bądź larwy szkodników. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ domowe sposoby walki ze wspomnianymi owadami są często nieskuteczne lub mało efektywne. Natomiast nasz zamgławiacz do dezynsekcji trafia do tych miejsc, które z reguły są pomijane. Dezynsekcja z powietrza sprawia że preparat jest w stanie dostać się nawet do najmniejszych szczelin, będących naturalnym siedliskiem pluskwy domowej czy rybików cukrowych. Insekty ulegają zniszczeniu nawet jeśli znajdowały się w niedostępnych zakamarkach. Po zabiegu zamgławiania przy pomocy generatora zimnej mgły, zalecamy dodatkowo zastosować zabieg dezynfekcji, a konkretnie ozonowanie.

Środek do dezynsekcji

zwalczanie pluskiew warszawa

Stosowany przez nas środek do dezynsekcji pomieszczeń jest dobierany w odpowiedniej proporcji i stężeniu. W przeciwieństwie do ogólnodostępnych preparatów, posiada skuteczne działanie, ponieważ został opracowany z myślą o dezynsekcji powietrza. Wykorzystywane przez naszą firmę zamgławiacze, w połączeniu ze środkiem owadobójczym w odpowiednim stężeniu, są alternatywą dla tradycyjnych, domowych technik z wykorzystaniem ogólnodostępnych preparatów, znajdujących się w sprzedaży stacjonarnej lub internetowej. Produkty te, w przeciwieństwie do profesjonalnych środków do dezynsekcji pomieszczeń mieszkalnych i firmowych, posiadają niskie stężenie, które zazwyczaj jedynie usypia pluskwy domowe. Tradycyjny środek do dezynsekcji pomieszczeń jest nieefektywny, ponieważ przyczynia się do rozproszenia owadów po całej powierzchni domu lub mieszkania.

Osoby, które zastanawiają się, czym przeprowadzić dezynsekcję pomieszczenia, powinny powierzyć wykonanie zabiegu zamgławiania specjalistom z naszej firmy. Oferujemy skuteczną metodę zamgławiania ULV. Zastosowane przez nas atestowane preparaty o odpowiednim stężeniu i urządzenia umożliwiają szybkie, efektywne i trwałe odpluskwianie, a także pozbycie się rybików cukrowych, pleśni, grzybów, bakterii i brzydkich zapachów. Po zabiegu, jakim jest zamgławianie ważne, aby umyć powierzchnie mające kontakt z żywnością lub zastosować zabieg ozonowania. Zamgławianie ULV to także skuteczny sposób na prusaki, karaluchy, Nasze usługi to gwarancja skuteczności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, posiadamy doświadczenie w walce z insektami.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 200 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.