Zwalczanie karaluchów, prusaków

Specjalizujemy się w zabiegach dezynsekcji. Zachęcamy do kontaktu z nami. Zapewniamy, że stosowane przez firmę metody są efektywne i bezpieczne. Właściciele domów i mieszkań, których zalęgły się insekty, zastanawiają się, jakie są skuteczne sposoby na karaluchy. Owady te, jak również ich mniejsi kuzyni – prusaki, są często plagą blokowisk na miejskich osiedlach. Karaluchy w mieszkaniu nie są niczym przyjemnym i pożytecznym. Należy pamiętać, że znajdujące się w całym mieszkaniu karaluchy i prusaki występują tam, bez względu na panujące warunki sanitarne.

Zwalczanie prusaków

Osoby regularnie sprzątające mieszkania, mogą zauważyć, że prusak domowy pojawia się szczególnie w kuchni. Jest to insekt wiedziony naturalną ciekawością, głodem, instynktem przetrwania. Może posiadać gniazdo znacznie oddalone od miejsca, w którym zdobywa pożywienie. Karaluchy czy prusaki mogą pojawić się niespodziewanie. Duże znaczenie mają resztki pożywienia pozostawiane na stołach, czy zalegające w spiżarniach i innych miejscach składowania artykułów spożywczych. Prusaki i karaluchy żywią się wieloma produktami, dlatego wyeliminowanie jednego składnika pokarmowego, nie jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się ich plagi. Warto jednak pamiętać, że resztki jedzenia w kuchni mogą przyciągać karaluchy. Plaga prusaków i karaluchów dotyczy właścicieli nowopowstałych budynków, jak i osiedli budowanych jeszcze w latach sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Wiemy czego nie lubią karaluchy i prusaki. Współpracując dynamicznie z każdym klientem, jesteśmy w stanie zadziałać w taki sposób, aby pozbyć się karaluchów. Nasz sposób na prusaki to sprawdzone metody, dzięki którym każdy klient może mieć pewność, że otrzyma fachową pomoc i wsparcie. Pragniemy nadmienić, że domowe sposoby na prusaki i karaluchy nie są zbyt efektywne, dlatego też warto skorzystać z oferty naszej firmy.

Jak wygląda zwalczanie prusaków?

Skuteczne zwalczanie karaluchów i karaczanów polega na zastosowaniu odpowiedniej metody. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie pomagają klientom pozbyć się prusaków stosując metodę żelową. Wykorzystanie specjalnie dobranego preparatu pozwala zwalczyć karaluchy i zapobiegać ich dalszemu namnażaniu się. Obecne w pomieszczeniach karaluchy, prusaki i inne insekty tępione przy pomocy żelu na prusaki i karaluchy, zostają skutecznie zneutralizowane. Dzięki temu można efektywnie pozbyć się szkodników i zapobiec ich powrotowi. Karaluchy, karaczany i prusaki – w przypadku bardzo dużych zarobaczeń – likwiduje się także stosując metodę zamgławiania ULV.

Żel na karaluchy jest profesjonalną odpowiedzią na problem związany z pojawieniem się tych insektów. Zastosowane przez specjalistów z naszej firmy środki na owady wyróżniają się wysoką skutecznością działania. To preparaty innowacyjne, będące najlepszymi trutkami na karaluchy i prusaki. Żel na karaluchy to preparat przeznaczony do zwalczania karaczanów. Owady te prowadzą skryty tryb życia. Dlatego też trudno pozbyć się ich domowymi sposobami.

Stosowana przez nas trutka na owady podobne do prusaka w formie żelu to skuteczny sposób na dezynfekcję, która nie wymaga przerwy w funkcjonowaniu firmy, lokalu gastronomicznego czy szkoły. Metoda żelowa na karaluchy nie wymaga także przymusowej absencji w biurze, domu, mieszkaniu, sali lekcyjnej czy przedszkolnej.

Zwalczanie karaluchów i prusaków za pomocą metody żelowej, polega na doborze odpowiedniego preparatu. Żel na tępienie karaluchów należy rozprowadzić w wyliczonej proporcji w taki sposób, aby wytępić całą kolonią tych insektów. Żelowanie odbywa się przy użyciu atestowanych i certyfikowanych preparatów, o potwierdzonym badaniami, skutecznie działającym składzie chemicznym.

 

pluskwy warszawa

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 180 zł*

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

Opinie klientów

★★★★★
100% profesjonalizmu, świetny kontakt, punktualność Pan jest bardzo miły i rzeczowy cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania a co najważniejsze po jego interwencji pluskwy wyprowadziły się z mieszkania. Polecam!

Mateusz Stelmach

★★★★★
Fachowa i miła obsługa. Panowie skutecznie poradzili sobie z problemem. Dokładnie posprzątali po skończonej pracy, tak ze u mnie duży plus. Zasłużone pięć gwiazdek 😎👍

Karol Ciemno-Czołowski

★★★★★
Usługa wykonana prawidlowo. Widać, że firma posiada doświadczenie w tego typu działaniach. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się pozbyć szkodników 😉

Tadeusz Borowiec

Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.

FAQ

Ile trwa zwalczanie prusaków?

Zastosowanie metody żelowej na prusaki i karaluchy jest najskuteczniejszym oraz najpopularniejszym obecnie sposobem na pozbycie się tych insektów z pomieszczeń. Prusaki i karaluchy są powszechnymi szkodnikami w polskich domach, biurach, firmach, czy lokalach użytkowych. Skuteczna metoda dezynsekcji pomaga pozbyć się tych szkodników. Zamiast oprysków stosowana jest metoda żelowa na karaluchy i prusaki. Z powodzeniem można ją wykorzystać w mieszkaniach, szkołach, biurach, przedszkolach, restauracjach, szpitalach, pubach, barach, hotelach i innych miejscach publicznych.

Żelowanie prusaków i karaluchów trwa od 15 do 40 minut. Nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy oczyścić pomieszczenie tak, jak robi się to tradycyjnie, w celu pozbycia się zalegającego kurzu. Warto zadbać także o czystość listew przypodłogowych.

Ile kosztuje zwalczanie karaluchów?

Zwalczanie karaluchów kosztuje od 150 zł. Zastosowana metoda żelowa na prusaki i karaluchy chroni przed pojawieniem się tych insektów nawet do 12 miesięcy od wykonanego zabiegu. Aktywnie działający żel, stosowany przez specjalistów naszej firmy, jest w stanie pokonać kolonię prusaków.

Żelowanie karaluchów i prusaków jest uzależnione od powierzchni pomieszczenia, gdzie wykonywane są zabiegi dezynsekcji. Należy pamiętać, że ilość użytego żelu jest proporcjonalna do powierzchni użytkowej konkretnego wnętrza. Dlatego cennik stworzony przez naszą firmę jest ruchomy i waha się w zależności od wielu czynników. W przypadku większej liczby karaluchów i prusaków, cena za żelowanie owadów może ulec zmianie. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie. Osoby, które pragną poznać sposoby na karaluchy i prusaki zapraszamy do kontaktu z nami. Pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych klientów.

Jak wygląda zwalczanie karaluchów

Zwalczanie karaluchów, jakie wykonujemy, to alternatywa na domowe sposoby na prusaki. Specjalista, który udaje się pod wskazany adres, przed przystąpieniem do działań, identyfikuje, z jakim rodzajem owadów ma do czynienia. Może znaleźć jaja karalucha, jak również odchody karalucha. Obecne w pomieszczeniu prusaki i karaluchy są oceniane przez pracowników naszej firmy pod względem ich liczebności i stadiów rozwoju. Pozbycie się tych insektów wymaga zastosowania metody żelowej. Specjaliści posługują się preparatem na prusaki i karaluchy, a także owady podobne do karalucha.

Usługi dezynsekcji karaczanów, prusaków i karaluchów w mieszkaniach polegają na przygotowaniu preparatu w formie kropli. Jest on pobierany przez karaluchy jako pokarm. To skuteczny sposób na zwalczanie tych owadów. Żel przeznaczony do tego celu rozprowadza się według odpowiedniej proporcji, zazwyczaj zwalczanie karaluchów i prusaków wymaga zastosowania jednej kropli żelu na jeden metr kwadratowy powierzchni lub 1 m.b., jeśli nanoszony jest w linii prostej.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 180 zł*

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

5/5