Zamgławianie ULV

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli borykasz się z plagą pluskiew, karaluchów, prusaków i innych insektów, które zagnieździły się w Twoim domu czy firmie. Posiadamy doświadczenie w skutecznym eliminowaniu szkodników. Stosujemy efektywne metody nie zagrażające ludzkiemu życiu.

Zamgławianie ULV

Stosowane przez nas skutecznie działające preparaty do dezynsekcji pomieszczeń mieszkalnych rozprowadzane przy pomocy zamgławiaczy, docierają do najmniejszych zakamarków, w których mogą znajdować się pluskwy domowe w postaci dorosłych osobników i larw.

Tego typu działanie nosi nazwę dezynsekcji pomieszczeń. Odnosi się ono do wnętrz, w których odkryto obecność pluskwy domowej, karaluchów, prusaków, jak również takich owadów, jak muchy, pchły, wszy, szubaki, rybiki, gryzki, komary, mole czy mrówki.

Zamgławianie dlaczego warto?

Zamgławianie ULV (generator zimnej mgły) posiada dobre opinie, ponieważ działanie to odnosi pozytywny skutek niszcząc kolonie pchły domowej i innych szkodników. Maszyna do dezynsekcji pomieszczeń, która wykorzystywana jest przez pracowników naszej firmy, rozprowadza w powietrzu gęstą, zimną mgłę, składającą się z drobnych kropel roztworu wody i preparatu, mającego na celu zwalczanie między innymi skupiska pchły domowej, pluskwy czy wszy. Preparaty wykorzystywane do zamgławiania docierają we wszystkie szczeliny, zakamarki i inne trudno dostępne miejsca w pomieszczeniu. Stężenie zimnej mgły i rodzaj tego środka dobieramy w zależności od potrzeb, liczby owadów i larw, ich rodzaju, a także miejsca, gdzie wykonywane jest zamgławianie ULV.

Bezpieczeństwo i skuteczność zamgławiania ULV, w porównaniu do tradycyjnych technik domowych, jest nieporównywalnie większe, ponieważ stworzona chmura umożliwia szybkie i bezinwazyjne pozbycie się pchły domowej w całym pomieszczeniu, w którym odkryto jej obecność. Stosowanie płynu do dezynsekcji pomieszczeń, który wykorzystujemy w trakcie stosowania zamgławiania ULV, jest bezpieczne dla organizmów żywych i otoczenia, w tym małych dzieci, seniorów, zwierząt domowych, a także osób dorosłych.

 

karaluchy

Profesjonalny sprzęt

Bezpieczeństwo i skuteczność zamgławiania ULV, w porównaniu do tradycyjnych technik domowych, jest nieporównywalnie większe, ponieważ stworzona chmura umożliwia szybkie i bezinwazyjne pozbycie się pchły domowej w całym pomieszczeniu, w którym odkryto jej obecność. Stosowanie płynu do dezynsekcji pomieszczeń, który wykorzystujemy w trakcie stosowania zamgławiania ULV, jest bezpieczne dla organizmów żywych i otoczenia, w tym małych dzieci, seniorów, zwierząt domowych, a także osób dorosłych.

 

Bezpieczeństwo

Wysokie bezpieczeństwo zamgławiania sprawia, że jest to działanie wybierane zarówno przez klientów firmowych, jak i indywidualnych. Proponowana dezynsekcja pomieszczeń polega na zamgławianiu pluskwy i innych szkodników i przeprowadzana po rzetelnej inspekcji pomieszczenia przez oddelegowanego przez nas pracownika. Jest on w stanie ocenić liczbę i rodzaj szkodników bytujących w mieszkaniu, domu bądź firmie.

Miejsce zastosowania

Metoda zamgławiania umożliwia przeprowadzenie jej w obiektach gospodarczych i inwentarskich. Zastosowanie dezynsekcji zamgławiania ULV nie powoduje uszkodzenia przedmiotów, maszyn czy innych obiektów znajdujących się w lokalu. Nowoczesna dezynsekcja pomieszczeń gospodarczych przy użyciu preparatu biobójczego, może być przeprowadzona jedno- lub kilkakrotnie. To metoda umożliwia zwalczanie szkodników, bez względu na ich liczbę. Zamgławianie ULV powtarzane kilkukrotnie pozwala na pozbycie się dużej liczby pcheł domowych, rybików cukrowych, komarów, a także pluskiew domowych, również w miejscach o dużej kubaturze i ogromnej powierzchni użytkowej.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 150 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

Jak wygląda zamgławianie krok po kroku?

Wysoka efektywność zamgławiania ULV sprawia, że z tej metody korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Działanie to jest komfortowe, ponieważ nie wymaga długotrwałej absencji osób zajmujących mieszkanie, dom lub pomieszczenie firmowe. Stosowana metoda zwalczania owadów, którą wykorzystuje nasza firma, pozwala na szybki powrót do pomieszczenia. Czas przeprowadzenie całego zabiegu to kilka godzin. Przeprowadzone zamgławianie pluskwy wymaga dokładnego wywietrzenia mieszkania czy biura po upływie do 3 godzin od odpluskwiania ULV.  Dodatkowo na ten czas należy opuścić mieszkanie. Po tym czasie można bez problemu korzystać z wnętrza (w przypadku kotów okres powrotu do pomieszczenia po zamgławianiu ULV wynosi 12 godzin).

Wstępne oględziny

Po oględzinach, specjalista decyduje się na odpluskwianie bądź wykonanie nowoczesnej dezynsekcji, mającej na celu pozbycie się innych owadów. W ramach prowadzonej przez nas działalności proponujemy również dezynsekcję pomieszczeń gospodarczych, a także wnętrz firmy.

Dobranie odpowiedniego sprzętu

Wykorzystywane przez nas zamgławiacze mogą posłużyć do pozbycia się owadów bytujących w pomieszczeniach socjalnych, gabinetach, w szatniach, biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, pubach, na stołówkach, w placówkach państwowych, a także w miejscach, gdzie na co dzień przebywają zwierzęta i ludzie. Zamgławianie ULV dedykowane jest nie tylko klientom prywatnym, ale również właścicielom pomieszczeń przemysłowych, w tym piwnic, magazynów czy korytarzy.

Opryskiwanie

Opryskiwanie to skuteczna metoda umożliwiająca zwalczanie wirusów, bakterii, nieprzyjemnych zapachów, a także szkodników bytujących w zakamarkach ścian, pod tapetami, w meblach tapicerowanych, pod cokołami, a także w innych miejscach, będących naturalnym siedliskiem pluskwy domowej lub owadów uznawanych za insekty.

Opinie klientów

★★★★★
100% profesjonalizmu, świetny kontakt, punktualność Pan jest bardzo miły i rzeczowy cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania a co najważniejsze po jego interwencji pluskwy wyprowadziły się z mieszkania. Polecam!

Mateusz Stelmach

★★★★★
Fachowa i miła obsługa. Panowie skutecznie poradzili sobie z problemem. Dokładnie posprzątali po skończonej pracy, tak ze u mnie duży plus. Zasłużone pięć gwiazdek 😎👍

Karol Ciemno-Czołowski

★★★★★
Usługa wykonana prawidlowo. Widać, że firma posiada doświadczenie w tego typu działaniach. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się pozbyć szkodników 😉

Tadeusz Borowiec

Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.

FAQ

Co to jest zamgławianie ULV?

Zamgławianie ULV to proces, w którym wykorzystuje się skutecznie działający preparat chemiczny, dopasowany do rodzaju szkodników znajdujących się w pomieszczeniu. To preparat chemiczny, który musi być wymieszany z wodą w odpowiednich proporcjach. Trafia do urządzeń określanych mianem zamgławiaczy. Wytwarzają one krople mieszaniny o wielkości od 5 do 20 mikronów (dla porównania, kropla z opryskiwacza osiąga wielkość 200 mikronów). Dzięki temu wykonawca usługi może dopasować parapetry mgły do wyposażenia mieszkania i rodzaju użytego środka.

 

Ile kosztuje zamgławianie ULV?

Koszt zamgławianie ULV wynosi od 180zł. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od powierzchni mieszkania, stopnia zapluskwienia, zastosowanych środków i wielu innych. To oszczędna metoda, gdyż do zabezpieczenia danej powierzchni wystarczy niewielka dawka cieczy roboczej.

Co oznacza skrót ULV?

Skrót ULV miał początkowo odniesienie do ochrony upraw polowych, a także ochrony roślin drzewiastych i krzewów przed działaniem różnego typu szkodników, powodujących znaczne ubytki w otrzymywanych plonach. W późniejszym czasie termin zamgławianie ULV przyjął się także względem wszelkiego typu działań, w których stosuje się niewielką dawkę cieczy roboczej, wprowadzonej do pomieszczenia poprzez aerozolowanie. Proces ten nie pozostawia żadnych smug ani nie wpływa na elementy wyposażenia, znajdujące się we wnętrzu. Działanie to odnosi się do proponowanego przez naszą firmę zamgławiania ULV, którego celem jest pozbycie się pluskwy domowej, a także innych insektów bytujących w pomieszczeniach mieszkalnych, socjalnych lub firmowych.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 150 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

5/5