Zalewanie - metoda żelowa

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 150 zł.

Metoda żelowa

Zajmujemy się eliminacją prusaków i karaluchów. Jeśli borykasz się z problemem namnażających się insektów w domu, mieszkaniu czy firmie, zgłoś się do nas. Nasi fachowcy zastosują adekwatną do sytuacji metodę, a Ty pozbędziesz się problemu. Dla wielu posiadaczy nieruchomości dużym kłopotem są karaczany w domu, jak również pojawiające się prusaki. To szkodniki, których należy się jak najszybciej pozbyć, aby zapobiec dalszemu rozmnażaniu się tych owadów. Aby skutecznie zwalczyć karaluchy nie wystarczy zastosowanie domowych sposobów. Mając tego świadomość, coraz więcej osób zastanawia się, jak pozbyć się prusaków, aby szkodniki te nie bytowały w domach, mieszkaniach czy firmach.

Tradycyjne środki na karaluchy nie przydadzą się w przypadku, gdy osobniki te założyły kolonię. Na rynku znajdują się preparaty na karaluchy o słabym natężeniu. Skuteczność ich działania jest znikoma. Mogą pomóc jedynie tym osobom, u których wystąpił jeden karaluch w domu, a incydent ten nie powtórzył się. W przypadku, gdy karaczany intensywnie namnażają się, a ich obecność jest widoczna dla domowników czy użytkowników pomieszczeń, należy zadziałać inwazyjnie. Do tego celu przyda się żel na karaluchy. To środek, który działa również na prusaki czy mrówki.

karaczany

Proponowany przez nas żel na karaczany może być aplikowany zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Nie ma on wpływu na urządzenia elektryczne, a także pozostałe elementy wyposażenia, jakie znajdują się w nieruchomości. Metoda żelowa na prusaki i karaluchy stosowana przez naszych specjalistów, jest alternatywą dla środków na karaluchy, dostępnych w ogólnej sprzedaży. Prusaki i karaluchy zazwyczaj nie reagują na słabe stężenie ogólnodostępnych preparatów znajdujących się w ofercie sklepów.

Stosowane przez nas środki na karaluchy w postaci preparatów żelowych, to skuteczna trutka na prusaki, karaczany i inne owady. Dzięki nim bytujące w domu karaluchy, pluskwy i inne insekty otrzymują śmiertelną dawkę preparatu w formie żelu. Wszystkie proponowane przez nas działania są bezpieczne dla zwierząt domowych, seniorów, małych dzieci, kobiet w ciąży, a także osób prowadzących lokale gastronomiczne. Żel na karaluchy stosowany przez naszą firmę jest odpowiedzią na pytanie, jak pozbyć się prusaków i innych owadów, pojawiających się na terenie nieruchomości.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 150 zł.

Żel na prusaki i karaluchy

robak podobny do karalucha

Skuteczny środek na karaluchy stosowany przez nas określany jest dezynsekcją przeprowadzaną metodą żelową. Polega na wyłożeniu w okolicach miejsc występowania karaluchów lub prusaków trutki w formie żelu. Jej głównym zadaniem jest eliminacja dorosłych osobników. Żelowanie rekomendowane przez naszą firmę przybiera postać imitacji pokarmu naturalnie spożywanego przez karaluchy, karaczany bądź prusaki. Warto podkreślić, że wykładana przez nas trutka na prusaki, karaluchy lub karaczany zawiera w sobie niewyczuwalną przez insekty substancję powodującą ich całkowite obumarcie w ciągu doby od spożycia preparatu w formie żelu.

Stosowana przez nas trutka na prusaki to skuteczny środek na karaluchy, ponieważ imituje ona naturalny pokarm spożywany przez te szkodniki. Zawiera w sobie feromony, które pobudzają zmysł węchu u tych insektów, co wiąże się z chętnym spożywaniem przez nich żelu na karaczany. Nowoczesna trutka na prusaki jest w naturalny sposób przenoszona do gniazd szkodników, dzięki czemu insekty te traktują ją jako pożywienie dla reszty stada. Pozwala to na wybicie dużej liczby osobników przy zastosowaniu pojedynczej sesji, podczas której żel na karaluchy aplikowany jest na wybrane powierzchnie.

Żel na prusaki, karaluchy wykorzystywany jako sposób na pozbycie się tych owadów, nie wymaga zastosowania specjalnej ostrożności, ponieważ jest to preparat bezpieczny dla ludzi. Umożliwia skuteczne zwalczanie karaluchów. W przypadku nanoszenia tego produktu na powierzchnie, nie dochodzi do ich uszkodzenia.

Żelowanie nie wchodzi w interakcje z materiałami wykończeniowymi podłóg, ścian czy innych elementów wyposażenia wnętrza. Środki owadobójcze w formie żelu na karaluchy, które są wykorzystywane przez naszą firmę, posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Charakteryzuje je wysoka jakość, jak również całkowite bezpieczeństwo dla organizmów żywych

.

Skuteczny środek na karaluchy

Metoda żelowa na prusaki, karaluchy, w przeciwieństwie do metody opryskowej, ma o wiele większy zasięg rozproszenia. Gwarantuje to jej skuteczność. Żelowanie można wykonać w budynkach użyteczności publicznej. Preparaty aplikowane w postaci żelu mogą być także nakładane w pomieszczeniach gastronomicznych, w tym pubach, restauracjach, stołówkach, barach, jak również w placówkach edukacyjnych – szkołach, przedszkolach i żłobkach. Żel na karaczany jest bezpieczny również dla zwierząt domowych, dlatego może być stosowany w lecznicach weterynaryjnych i miejscach, gdzie wykonuje się zabiegi ambulatoryjne.

Zastosowanie żelu w walce z karaluchami, prusakami lub karaczanami jest powszechną metodą na pozbycie się tych owadów. Dzięki skutecznej substancji czynnej, która znajduje się w składzie preparatu, zapach tego środka jest wyczuwalny na odległość nawet 20 cm od miejsca jego rozprowadzenia. Pozwala to na przykucie uwagi prusaków, karaluchów i karaczanów zmierzających wprost do trutki.

Żelowanie ma na celu skupienie uwagi szkodników, które mają dotrzeć do miejsca jej wyłożenia, w celu spożycia preparatu na prusaki. Dobry żel na karaczany jest trujący dla insektów, ponieważ już po 40 minutach od jego zjedzenia, można zauważyć martwe owady. Żel na karaluchy jest skuteczny, może być przeniesiony do gniazd tych osobników, gdzie będzie spożywany przez wszystkich członków kolonii. Pozwala to na pozbycie się wielu szkodników już za pierwszym razem.

Zastosowanie produktów biobójczych w formie żelu, mających na celu zwalczanie karaluchów, karaczanów bądź prusaków, może być przeprowadzone również w pomieszczeniach firmowych. Działanie to nie wiąże się z potrzebą długotrwałej, przymusowej absencji osób, które na co dzień wykonują tam swoje obowiązki zawodowe. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne, a także pomieszczenia firmowe, mogą być oddane do ponownego użytku, bez potrzeby przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych zabiegów, mających na celu pozbycie się produktów biobójczych.

Zwalczanie prusaków metodą żelową

pluskwy warszawa

Skuteczne zwalczanie prusaków metodą żelową jest jednym z najlepszych i zarazem najtańszych sposobów na pozbycie się tych insektów. Obecnie na rynku pojawiły się różnego rodzaju środki, które reklamowane są jako preparaty na karaluchy. Efektywność ich działania, w porównaniu z żelowaniem jest niewielka. Dostępny w ogólnej sprzedaży żel na karaluchy zawiera niskie stężenie środków mających na celu zabicie dorosłych osobników.

Specjaliści z naszej firmy są w stanie zastosować żel na karaluchy o optymalnie dobranym stężeniu, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się dorosłych osobników, w sposób szybki i skuteczny. W przypadku pojedynczego naniesienia preparatu na prusaki następuje pobudzenie narządów zmysłu insektów – powonienia, co wpływa na wysoką efektywność trutki na prusaki. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna dla pozostałych osobników, które konsumują ją wychodząc z gniazd bądź spożywają, gdy zostaje przeniesiona w miejsce ich bytowania. Metoda żelowania, stosowana przez nas, pomaga zwalczyć karaluchy w taki sposób, aby nie powróciły w miejsce swojego naturalnego żerowania. Wykładanie żelu z zachowaniem szczególnych środków ostrożności jest w stanie zabić osobniki dorosłe.

Stosowany przez nas preparat na karaluchy, dzięki skutecznej substancji czynnej, poraża układ nerwowy każdego dorosłego osobnika, zaliczanego do grupy prusaków, karaluchów bądź karaczanów. Stosowane przez naszą firmę środki na karaluchy zapobiegają dalszemu namnażaniu się szkodników w lokalach gastronomicznych, placówkach edukacyjnych, w domach, mieszkaniach czy w pomieszczeniach biurowych.

Żelowanie nie tylko pomaga w wytępieniu prusaków. Środki na karaluchy wykorzystywane przez specjalistów z naszej firmy, umożliwiają zabezpieczenie nieruchomości przed ponownym pojawieniem się w niej inwazji szkodników. Jest to szczególnie ważne w przypadku placówek edukacyjnych, a także budynków użyteczności publicznej i lokali gastronomicznych, gdzie regularnie przeprowadzane są kontrole sanepidowskie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie żelowania. Pomożemy w skutecznej eliminacji prusaków i karaluchów.

Zalety

metody żelowej

Przeprowadzane przez naszą firmę żelowanie jest skutecznym sposobem na zwalczanie karaluchów.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 150 zł.