Zalewanie - metoda żelowa

Zajmujemy się eliminacją prusaków i karaluchów. Jeśli borykasz się z problemem namnażających się insektów w domu, mieszkaniu czy firmie, zgłoś się do nas. Nasi fachowcy zastosują adekwatną do sytuacji metodę, a Ty pozbędziesz się problemu. Dla wielu posiadaczy nieruchomości dużym kłopotem są karaczany w domu, jak również pojawiające się prusaki. To szkodniki, których należy się jak najszybciej pozbyć, aby zapobiec dalszemu rozmnażaniu się tych owadów. Aby skutecznie zwalczyć karaluchy nie wystarczy zastosowanie domowych sposobów. Mając tego świadomość, coraz więcej osób zastanawia się, jak pozbyć się prusaków, aby szkodniki te nie bytowały w domach, mieszkaniach czy firmach.

Metoda żelowa

Zajmujemy się eliminacją prusaków i karaluchów. Jeśli borykasz się z problemem namnażających się insektów w domu, mieszkaniu czy firmie, zgłoś się do nas. Nasi fachowcy zastosują adekwatną do sytuacji metodę, a Ty pozbędziesz się problemu. Dla wielu posiadaczy nieruchomości dużym kłopotem są karaczany w domu, jak również pojawiające się prusaki. To szkodniki, których należy się jak najszybciej pozbyć, aby zapobiec dalszemu rozmnażaniu się tych owadów. Aby skutecznie zwalczyć karaluchy nie wystarczy zastosowanie domowych sposobów. Mając tego świadomość, coraz więcej osób zastanawia się, jak pozbyć się prusaków, aby szkodniki te nie bytowały w domach, mieszkaniach czy firmach.

Tradycyjne środki na karaluchy nie przydadzą się w przypadku, gdy osobniki te założyły kolonię. Na rynku znajdują się preparaty na karaluchy o słabym natężeniu. Skuteczność ich działania jest znikoma. Mogą pomóc jedynie tym osobom, u których wystąpił jeden karaluch w domu, a incydent ten nie powtórzył się. W przypadku, gdy karaczany intensywnie namnażają się, a ich obecność jest widoczna dla domowników czy użytkowników pomieszczeń, należy zadziałać inwazyjnie. Do tego celu przyda się żel na karaluchy. To środek, który działa również na prusaki czy mrówki.

Żelowanie dlaczego warto?

Proponowany przez nas żel na karaczany może być aplikowany zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Nie ma on wpływu na urządzenia elektryczne, a także pozostałe elementy wyposażenia, jakie znajdują się w nieruchomości. Metoda żelowa na prusaki i karaluchy stosowana przez naszych specjalistów, jest alternatywą dla środków na karaluchy, dostępnych w ogólnej sprzedaży. Prusaki i karaluchy zazwyczaj nie reagują na słabe stężenie ogólnodostępnych preparatów znajdujących się w ofercie sklepów.

Stosowane przez nas środki na karaluchy w postaci preparatów żelowych, to skuteczna trutka na prusaki, karaczany i inne owady. Dzięki nim bytujące w domu karaluchy, pluskwy i inne insekty otrzymują śmiertelną dawkę preparatu w formie żelu. Wszystkie proponowane przez nas działania są bezpieczne dla zwierząt domowych, seniorów, małych dzieci, kobiet w ciąży, a także osób prowadzących lokale gastronomiczne. Żel na karaluchy stosowany przez naszą firmę jest odpowiedzią na pytanie, jak pozbyć się prusaków i innych owadów, pojawiających się na terenie nieruchomości.

 

karaczany

Metoda działania

Skuteczny środek na karaluchy stosowany przez nas określany jest dezynsekcją przeprowadzaną metodą żelową. Polega na wyłożeniu w okolicach miejsc występowania karaluchów lub prusaków trutki w formie żelu. Jej głównym zadaniem jest eliminacja dorosłych osobników. Żelowanie rekomendowane przez naszą firmę przybiera postać imitacji pokarmu naturalnie spożywanego przez karaluchy, karaczany bądź prusaki. Warto podkreślić, że wykładana przez nas trutka na prusaki, karaluchy lub karaczany zawiera w sobie niewyczuwalną przez insekty substancję powodującą ich całkowite obumarcie w ciągu doby od spożycia preparatu w formie żelu.

Naturalny pokarm

Stosowana przez nas trutka na prusaki to skuteczny środek na karaluchy, ponieważ imituje ona naturalny pokarm spożywany przez te szkodniki. Zawiera w sobie feromony, które pobudzają zmysł węchu u tych insektów, co wiąże się z chętnym spożywaniem przez nich żelu na karaczany. Nowoczesna trutka na prusaki jest w naturalny sposób przenoszona do gniazd szkodników, dzięki czemu insekty te traktują ją jako pożywienie dla reszty stada. Pozwala to na wybicie dużej liczby osobników przy zastosowaniu pojedynczej sesji, podczas której żel na karaluchy aplikowany jest na wybrane powierzchnie.

Skutki dla karaluchów

Stosowany przez nas preparat na karaluchy, dzięki skutecznej substancji czynnej, poraża układ nerwowy każdego dorosłego osobnika, zaliczanego do grupy prusaków, karaluchów bądź karaczanów. Stosowane przez naszą firmę środki na karaluchy zapobiegają dalszemu namnażaniu się szkodników w lokalach gastronomicznych, placówkach edukacyjnych, w domach, mieszkaniach czy w pomieszczeniach biurowych.

Żelowanie nie tylko pomaga w wytępieniu prusaków. Środki na karaluchy wykorzystywane przez specjalistów z naszej firmy, umożliwiają zabezpieczenie nieruchomości przed ponownym pojawieniem się w niej inwazji szkodników. Jest to szczególnie ważne w przypadku placówek edukacyjnych, a także budynków użyteczności publicznej i lokali gastronomicznych, gdzie regularnie przeprowadzane są kontrole sanepidowskie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie żelowania. Pomożemy w skutecznej eliminacji prusaków i karaluchów.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żelowanie - cena od 150 zł*

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

Jak wygląda żelowanie krok po kroku?

Żelowanie wykonujemy etapowo. Żel działa wyłącznie na osobniki dorosłe, co umożliwia efektywne pozbycie się szkodników. Proponowany przez nas preparat na prusaki w formie żelu zabezpiecza nie tylko pomieszczenia domowe i biurowe, ale również gospodarcze. Warto przeprowadzać żelowanie co 6 miesięcy. Po tym czasie warto powtórzyć zabieg, wykorzystując do tego celu preparaty na karaluchy stosowane przez specjalistów zatrudnionych w naszej firmie.

Wstępne oględziny

Przed podjęciem konkretnych działań, fachowiec przystępuje do oględzin pomieszczenia, w celu wykrycia liczby i rodzaju owadów, a także stwierdzenia, czy założyły gniazda bądź skolonizowały się. Aby skutecznie zwalczyć karaluchy, nasi pracownicy podejmują decyzję o ilości żelu na prusaki, jakiego należy użyć, a także miejscu jego aplikacji.

Odpowiednie miejsca aplikacji

Stosowana przez nas metoda żelowa obejmująca rozłożenie preparatu na prusaki w domu, w odpowiednio wybranych miejscach, nie pozostawia wilgoci czy odbarwień na powierzchniach. Działanie to nie wiąże się także z potrzebą wielokrotnego zmywania żelu na karaluchy przy pomocy ciepłej wody i detergentów. Metoda żelowa na karaluchy i prusaki nie wymaga wietrzenia pomieszczeń, w których przeprowadzona została dezynsekcja.

Prostota stosowania

Profesjonalny żel na karaczany może być aplikowany na powierzchnie wykonane z różnego typu materiałów, w tym lite drewno, tworzywo sztuczne czy materiały drewnopodobne. Uznaje się, że żelowanie, bez względu na wielkość populacji szkodników, daje spodziewane efekty. Do głównych zalet metody żelowej zalicza się przede wszystkim prostota jej stosowania. To najlepszy sposób zwalczania insektów – prusaków, karaluchów czy karaczanów.

Opinie klientów

★★★★★
100% profesjonalizmu, świetny kontakt, punktualność Pan jest bardzo miły i rzeczowy cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania a co najważniejsze po jego interwencji pluskwy wyprowadziły się z mieszkania. Polecam!

Mateusz Stelmach

★★★★★
Fachowa i miła obsługa. Panowie skutecznie poradzili sobie z problemem. Dokładnie posprzątali po skończonej pracy, tak ze u mnie duży plus. Zasłużone pięć gwiazdek 😎👍

Karol Ciemno-Czołowski

★★★★★
Usługa wykonana prawidlowo. Widać, że firma posiada doświadczenie w tego typu działaniach. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się pozbyć szkodników 😉

Tadeusz Borowiec

Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.

FAQ

Skuteczność metody

Metoda żelowa na prusaki, karaluchy, w przeciwieństwie do metody opryskowej, ma o wiele większy zasięg rozproszenia. Gwarantuje to jej skuteczność. Żelowanie można wykonać w budynkach użyteczności publicznej. Preparaty aplikowane w postaci żelu mogą być także nakładane w pomieszczeniach gastronomicznych, w tym pubach, restauracjach, stołówkach, barach, jak również w placówkach edukacyjnych – szkołach, przedszkolach i żłobkach. Żel na karaczany jest bezpieczny również dla zwierząt domowych, dlatego może być stosowany w lecznicach weterynaryjnych i miejscach, gdzie wykonuje się zabiegi ambulatoryjne.

Zastosowanie

Zastosowanie żelu w walce z karaluchami, prusakami lub karaczanami jest powszechną metodą na pozbycie się tych owadów. Dzięki skutecznej substancji czynnej, która znajduje się w składzie preparatu, zapach tego środka jest wyczuwalny na odległość nawet 20 cm od miejsca jego rozprowadzenia. Pozwala to na przykucie uwagi prusaków, karaluchów i karaczanów zmierzających wprost do trutki.

Cele żelowania

Żelowanie ma na celu skupienie uwagi szkodników, które mają dotrzeć do miejsca jej wyłożenia, w celu spożycia preparatu na prusaki. Dobry żel na karaczany jest trujący dla insektów, ponieważ już po 40 minutach od jego zjedzenia, można zauważyć martwe owady. Żel na karaluchy jest skuteczny, może być przeniesiony do gniazd tych osobników, gdzie będzie spożywany przez wszystkich członków kolonii. Pozwala to na pozbycie się wielu szkodników już za pierwszym razem.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 150 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

5/5