Derato logo

Zwalczanie pluskwy

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 180 zł.

Zwalczanie pluskiew/odpluskwianie

Jesteśmy sprawdzoną firmą z Warszawy wykonującą zabiegi dezynsekcji i deratyzacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu, bez ograniczeń czasu. Jednym z zabiegów, jakie realizujemy dla naszych klientów jest odpluskwianie. W miastach dużym problemem jest plaga pluskiew domowych. Insekty pojawiają się zarówno w nowym, jak i tradycyjnym budownictwie. Pluskwa domowa może zagnieździć się w każdej nieruchomości, szczególnie gdy zostanie przeniesiona z zewnątrz. Obecność tych szkodników w żaden sposób nie jest uwarunkowana zaniedbaniem lokalu mieszkalnego czy domu. Wiele osób mylnie uważa, że pluskwy w mieszkaniu są oznaką braku higieny czy niskiego standardu życia. Wbrew pozorom, owady te bytują w pomieszczeniach, które na co dzień są poddawane zabiegom czyszczącym i pielęgnacyjnym. Pluskwa domowa żywi się krwią ludzi i innych ssaków, a jej ugryzienie może powodować reakcje alergiczne skóry.

Ugryzienia pluskwy domowej są niezaprzeczalnym dowodem jej obecności w domu czy mieszkaniu. Należy pamiętać, że likwidacja pluskiew powinna być przeprowadzona jak najszybciej, ponieważ ich intensywne, niczym niezakłócone rozmnażanie się, doprowadza do powstania licznych kolonii tych szkodników.

co odstrasza pluskwy

Jaja pluskwy mogą być składane w różnych zakamarkach, często trudnych do zlokalizowania dla osób nie mających żadnego doświadczenia i wiedzy, w jaki sposób pozbyć się pluskiew. W ramach prowadzonej przez nas profesjonalnej działalności oferujemy odpluskwianie mieszkań i domów na terenie Warszawy oraz okolic.

Jak pozbyć się pluskiew?

pluskwy w domu

Jak się pozbyć pluskiew? Stosujemy skuteczne sposoby na pluskwy. Proponujemy skuteczne zwalczanie pluskiew przy pomocy nowoczesnych metod. Są one całkowicie nieszkodliwe dla organizmów żywych. Nie wpływają także na wygląd czy stan elementów wyposażenia znajdujących się w domu. Wykonywane przez nas czynności są alternatywą domowych, często nieskutecznych metod zwalczania pluskwy. Proponowane przez nas zwalczanie pluskiew odbywa się przy użyciu wyłącznie sprawdzonych preparatów i sposobów.

Prowadzona przez naszą firmę efektywna walka z pluskwami ma na celu całkowite wytępienie zarówno dorosłych osobników, larw, jak i zniesionych jaj. Zatrudnieni przez nas specjaliści doskonale wiedzą co odstrasza pluskwy. Wykorzystane do tego celu metody pozwalają pozbyć się pluskwy w materacu, jak również owadów znajdujących się w meblach tapicerowanych, zakamarkach, szczelinach ścian, pod cokołami, itp. Pluskwy to szkodniki, które mogą być ukryte również w książkach, dziurach, a także pod tapetami.

Należy pamiętać, że rekomendowane przez nas usługi zwalczania pluskiew są rozwiązaniem nie tylko dla właścicieli i użytkowników mieszkania. Tego typu działania zapobiegają przedostawaniu się szkodników do sąsiadów. Każdorazowo usługi, do których zalicza się usuwanie pluskiew, poprzedza ocena rodzaju owadów, ich liczby, kolonii, jak również miejsc bytowania.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 180 zł.

Pluskwy domowe

Pluskwa domowa jest występującym między innymi na terenie Polski gatunkiem owada, należącym do rodziny pluskwowatych. Owad ten żywi się krwią organizmów ciepłokrwistych, w tym ludzi i zwierząt domowych. Pluskwy łóżkowe, a także znajdujące się w szczelinach ścian nie atakują zwierząt zmiennocieplnych, inaczej egzotermicznych, ponieważ są to osobniki, które dopasowują temperaturę ciała do otoczenia oraz zewnętrznych źródeł ciepła. Należą do nich płazy, gady i ryby.

Pluskwa domowa może zagnieździć się w gniazdkach elektrycznych, jak również w różnego typu zakamarkach. Problem występowania tych owadów można zidentyfikować nie tylko poprzez posiadanie ugryzień na ciele. Innym znakiem na obecność pluskiew są również odchody pluskwy na ścianie, które są widoczne na powierzchni. Wiele osób zastanawia się, jak wyglądają pluskwy. Dorosłe osobniki osiągają około 6 mm długości i posiadają owalny, nieco spłaszczony kształt w kolorze brunatnoczerwonym.

Po jedzeniu pluskwy domowe mogą podwoić swoje rozmiary. Gołym okiem zauważyć można jaja pluskwy, nimfy i dorosłe osobniki. Optymalną temperaturą, w której żyją pluskwy jest ta utrzymująca się pomiędzy 20 a 26 stopni Celsjusza.

pluskwa domowa

Jest ona sprzyjająca rozwojowi w dorosłe osobniki i produkcji młodych, czasem nawet do trzech pokoleń rocznie, co sprzyja powstawaniu kolonii pluskwy w mieszkaniu.

Czym zwalczać pluskwy?

pluskwy zwalczanie

Bez względu na to, czy pluskwy domowe są w fazie nimfy czy też pojawiły się już dorosłe osobniki, należy podjąć środki adekwatne do sytuacji. W przypadku występowania tych owadów, należy dowiedzieć się, czym zwalczać pluskwy. Odpowiedź na to pytanie znają specjaliści z naszej firmy, którzy oferują dezynsekcję pluskwy. Zastosowanie przez nas środków owadobójczych, dopasowanych swoim składem chemicznym do rodzaju owada, jest odpowiedzią na pytanie, jak pozbyć się pluskwy domowej.

Rekomendowana przez nas dezynsekcja pluskwy odbywa się przy pomocy rozprowadzenia środka chemicznego z użyciem generatora zimnej mgły. Zamgławianie ULV przeprowadzone przy pomocy urządzenia wytwarzającego krople mniejsze niż w przypadku tradycyjnych opryskiwaczy, daje pożądany efekt mgiełki. Wypełnia ona całe pomieszczenie i dociera nawet do najmniej widocznych zakamarków. Pluskwa, która ma kontakt z tym preparatem, ginie w ciągu kilku następnych godzin.

W celu usuwania pluskiew wykorzystujemy wyłącznie preparaty chemiczne w formie mikrokapsułkowej, posiadające znacznie dłuższe działanie niż tradycyjne środki, dostępne w ogólnej sprzedaży. Zamgławianie ULV pluskiew domowych jest znacznie skuteczniejsze niż zwykły oprysk, ponieważ pomaga dotrzeć do wszystkich szczelin, jakie znajdują się w domu lub mieszkaniu.

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy także dezynsekcję pluskwy gorącą parą. Pluskwy to owady, które giną w temperaturze powyżej 45 stopni Celsjusza. Posługujemy się urządzeniami wytwarzającymi parę wynoszącą ponad 100 stopni Celsjusza. Zwalczanie pluskwy domowej przy pomocy gorącej pary, skutecznie zabija jaja pluskwy. Tego typu metoda umożliwia całkowite pozbycie się kolonii pluskiew. Gorąca para eliminująca jaja pluskiew, sprzyja likwidacji tych owadów i nie dopuszcza do ich ponownego namnażania się. Powszechnie stosowane przez naszą firmę, profesjonalne wygrzewanie pluskiew przy pomocy pary wodnej, jest traktowane wyłącznie w formie dodatku do zamgławiania ULV. Nowoczesne parowanie pluskiew odbywa się poprzez naprowadzenie strumienia rozgrzanej pary w listwy przypodłogowe, cokoły, szwy łóżka, szczeliny czy wszelkiego typu łączenia występujące na brzegu dwóch materiałów, z których wykonany jest przedmiot.

Jak wygląda odpluskwianie

Jak zwalczyć pluskwy? Usuwanie pluskiew rozpoczyna się od dokładnego wywiadu przeprowadzonego przez specjalistę z naszej firmy. Przygotowanie do dezynsekcji pluskwy domowej następuje, gdy mieszkanie lub dom zostają dokładnie oczyszczone z zalegającego tam kurzu. Podłogi i meble powinny być czyste, aby preparat chemiczny używany do zamgławiania pluskiew domowych, mógł dłużej utrzymywać się na ich powierzchni.

Dezynsekcja pluskwy domowej polega w pierwszej kolejności na ocenie wykonanej przez specjalistę, z jakim owadem ma się do czynienia, ile osobników występuje w nieruchomości, czy pojawiły się kolonie, a także jaja. Duże doświadczenie praktyczne, a także wiedza poparta szkoleniami sprawia, że osoby zatrudnione w naszej firmie są w stanie zidentyfikować obecność pluskwy domowej i podjąć środki adekwatne do zwalczenia tego owada latającego. Przed przystąpieniem do dezynsekcji pluskwy domowej należy opróżnić łóżko i wyjąć znajdującą się w schowkach lub szufladach zawartość w postaci koców, kołder, poduszek czy innych elementów bielizny pościelowej.

Dezynsekcja pluskwy domowej powinna być także poprzedzona ukryciem misek z karmą zwierząt domowych, a także przedmiotów codziennego użytku, które mają kontakt z jamą ustną, narządem wzroku itp. Chodzi przede wszystkim o zabezpieczenie szczoteczek do zębów, maszynek elektrycznych do golenia, garnków, kubków, talerzy czy sztućców, itp. Po stwierdzeniu stanu zapluskwienia domu i mieszkania, nasi specjaliści odsuwają meble i rozkładają łóżka w celu podjęcia działań zmierzających do tępienia pluskiew.

jaja pluskwy scaled

Ile trwa odpluskwianie?

pluskwy w materacu

Po wykryciu obecności pluskiew, zarówno dorosłych osobników, nimf, jak i jaj, przystępujemy do odpluskwiania. Cały zabieg trwa od 20 do 50 minut, w zależności od tego, jak rozległy jest problem występowania pluskwy domowej w mieszkaniu. Dezynsekcja pluskwy to najskuteczniejsza z metod, ponieważ odbywa się przy pomocy odpowiednio dobranych środków chemicznych. Krótki czas zamgławiania nie powoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu dla domowników, kobiet w ciąży, seniorów, zwierząt domowych czy małych dzieci. Podobnie rzecz ma się w przypadku dezynsekcji pluskwy gorącą parą.

Po procesie dezynsekcji pluskwy domowej specjaliści z naszej firmy przekazują właścicielom mieszkań istotne zalecenia względem dalszego postępowania, mającego na celu zwalczanie pluskwy domowej. Jednym z takich działań jest dokładne przewietrzenie mieszkania po dwóch lub trzech godzinach od przeprowadzenia dezynsekcji pluskwy. Otwarcie na oścież okien ma na celu pozbycie się unoszącej się w powietrzu chmury ze środkiem owadobójczym na pluskwy.

Ile kosztuje odpluskwianie?

Koszt usługi obejmującej usuwanie pluskwy wynosi od 150 zł. Nasza firma posiada ruchomy cennik. Uzależniony jest on od czasochłonności przeprowadzonych prac, metrażu nieruchomości, stopnia zapluskwienia, a także liczby łóżek i innych elementów, wymagających zamgławiania i stosowania wygrzewania, mającego na celu likwidację pluskiew.

Koszt dezynsekcji pluskwy domowej to informacja, która podawana jest każdemu klientowi, po dokładnych oględzinach jego mieszkania lub domu. Osoby zastanawiające się, jak zlikwidować pluskwy mogą również uzyskać od specjalistów zatrudnionych w naszej firmie szczegółowe informacje drogą telefoniczną. Podpowiemy jak wytępić pluskwy z mieszkania, a przede wszystkim efektywnie zajmiemy się walką z pluskwami. Jesteśmy do dyspozycji i z przyjemnością udzielimy wszelkich porad, dzięki którym będziecie mogli skutecznie pozbyć się pluskiew. Zapraszamy do kontaktu z nami.

dezynsekcja cennik
worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 150 zł.