Odpluskwianie Warszawa

Masz problem z pluskwami w domu lub mieszkaniu? Szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje odpluskwianie w Warszawie? Skorzystaj z naszej oferty, jesteśmy specjalistami w zakresie dezynsekcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, bez ograniczeń czasowych. Dzięki naszym kwalifikacjom, ogromnemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, zapewniamy profesjonalne zwalczanie pluskiew domowych. Nasza skuteczność opiera się na najnowszych metodach, takich jak zamgławianie ULV, które umożliwia skuteczne zwalczanie pluskiew. Stosowane metody zapewniają skuteczność, ale także bezpieczeństwo dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich zwierzaków. 

Dlaczego my?

Dyskrecja

Nasze samochody nie są oznakowane, a pracownicy zakładają kombinezon dopiero na miejscu dezynsekcji

Konkurencyjne ceny

Cena odpluskwiania zaczyna się od 150 zł i uzależniona jest od zakresu prac, stopnia zapluskwienia i powierzchni mieszkania. Sprawdź nasz cennik dezynsekcji.  

Skutecznność

Stosujemy profesjonalne środki chemiczne, pluskwa po kontakcie z preparatem ginie w ciągu kilku godzin

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 150 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

Pluskwy Warszawa

Jednym z zabiegów, jakie realizujemy dla naszych klientów jest odpluskwianie. W miastach dużym problemem jest plaga pluskiew domowych. Insekty pojawiają się zarówno w nowym, jak i tradycyjnym budownictwie. Pluskwa domowa może zagnieździć się w każdej nieruchomości, szczególnie gdy zostanie przeniesiona z zewnątrz. Obecność pluskwy w żaden sposób nie jest uwarunkowana zaniedbaniem lokalu mieszkalnego czy domu. Wiele osób mylnie uważa, że insekty te w mieszkaniach i domach są oznaką braku higieny czy niskiego standardu życia. Wbrew pozorom, owady te bytują w pomieszczeniach, które na co dzień są poddawane zabiegom czyszczącym i pielęgnacyjnym. Problem pluskiew dotyczy też czystych, eleganckich mieszkań i domów. Skąd się biorą pluskwy, najczęściej przynosimy te insekty z komunikacji miejskiej, szpitali i hotelu. Pluskwa domowa żywi się krwią człowieka i innych ssaków, podczas jednego posiłku kłują kilkukrotnie. Samo ugryzienie pluskwy nie jest bolesne, ale są szkodliwe dla zdrowia i mogą powodować reakcje alergiczne skóry i przenosić choroby krwi.

Zwalczanie pluskiew Warszawa

Ugryzienia pluskwy domowej są niezaprzeczalnym dowodem jej obecności w naszym domu czy mieszkaniu. Należy pamiętać, że likwidacja pluskiew powinna być przeprowadzona jak najszybciej, ponieważ ich intensywne, niczym niezakłócone rozmnażanie się, doprowadza do powstania licznych kolonii tych szkodników.

Jajka składane najczęściej wiosną mogą być składane w różnych trudno dostępnym miejscach, często ciężkich do zlokalizowania dla osób niemających żadnego doświadczenia i wiedzy, w jaki sposób pozbyć się pluskiew. W ramach prowadzonej przez nas profesjonalnej działalności oferujemy odpluskwianie na terenie Warszawy oraz okolic.

 
dezynsekcja cennik

Pluskwy domowe

Pluskwa domowa jest występującym między innymi na terenie Polski gatunkiem owada, należącym do rodziny pluskwowatych. Owad ten żywi się krwią organizmów ciepłokrwistych, w tym krwią człowieka i zwierząt domowych. Żeruje głównie w nocy. Samice pobierają więcej krwi niż samce, gdyż potrzebują jej do produkcji znacznej liczby jaj. Pluskwy znajdujące się w szczelinach tynków, zakamarkach w ścianach, materacach, ramach obrazów nie atakują zwierząt zmiennocieplnych, inaczej egzotermicznych, ponieważ są to osobniki, które dopasowują temperaturę ciała do otoczenia oraz zewnętrznych źródeł ciepła. Należą do nich płazy, gady i ryby.

Pluskwa domowa może skryć się się w gniazdkach elektrycznych, jak również w różnego typu zakamarkach. Insekty te są bardzo uciążliwe. Problem występowania tych owadów można zidentyfikować nie tylko poprzez ślady ugryzienia występujące na ciele. Ukąszenie pluskwy powodują takie same zmiany skórne jak ukoszenia innych insektów. Innym znakiem na obecność pluskwy są również odchodyna ścianie, które są widoczne na powierzchni. Wiele osób zastanawia się, jak wyglądają pluskwy. Dorosłe osiągają około 6 mm długości. Ten specyficznej budowy owad posiada trzy pary odnóży, owalny, nieco spłaszczony kształt i charakterystyczny zaoblony odwłok, na którym widnieje faktura prążków zauważalna pod szkłem powiększającym. Po jego zgnieceniu poczujemy specyficzny nieprzyjemny zapach. To owad krwiopijny, dlatego w zależności od ilości spożytego pokarmu przybiera barwę od słomkowej do brunatno czerwonej. Nie posiada skrzydeł i nie fruwa, pluskwa zdecydowanie unika światła. Jednak pojawienia się ich w ciągu dnia świadczyć może o ich wysokiej populacji. Samice pluskiew różnią się swoim wyglądem od samców, są większe. W związku z tym pobierają częściej krew od swojego żywiciela i w większych ilościach. Niestety, ale z łatwością przemieszczają się między pomieszczeniami, a nawet mieszkaniami.

Po jedzeniu pluskwy domowe mogą podwoić swoje rozmiary. Gołym okiem zauważyć można jajeczka, nimfy i dorosłe osobniki. Samica po zapłodnieniu składa perłowe jaja w bezpieczne miejsca zwykle w trudno dostępnych miejscach, gdzie je przykleja do podłoża lepką wydzieloną, którą ciężko usunąć. Optymalną temperaturą, w której żyją pluskwy jest ta utrzymująca się pomiędzy 20 a 26 stopni Celsjusza.

FAQ Dezynsekcja pluskwy

Czym zwalczać pluskwy?

Rekomendowana przez nas dezynsekcja pluskwy w Warszawie odbywa się przy pomocy rozprowadzenia środka chemicznego z użyciem generatora zimnej mgły. To skuteczna metoda opryskowa. Zamgławianie ULV przeprowadzone przy pomocy urządzenia wytwarzającego krople mniejsze niż w przypadku tradycyjnych opryskiwaczy, daje pożądany efekt mgiełki. Wypełnia ona całe pomieszczenie i dociera nawet do najmniej widocznych zakamarków. Pluskwa, która ma kontakt z tym preparatem, ginie w ciągu kilku następnych godzin. Następnie zalecana jest dezynfekcja

Jak wygląda odpluskwianie?

Dezynsekcja pluskwy polega w pierwszej kolejności na ocenie wykonanej przez specjalistę, z jakim owadem ma się do czynienia, ile osobników występuje w nieruchomości, czy pojawiły się kolonie, a także jaja. Duże doświadczenie praktyczne, a także wiedza poparta szkoleniami sprawia, że osoby zatrudnione w naszej firmie są w stanie zidentyfikować obecność pluskiew i podjąć środki adekwatne do zwalczenia tego owada latającego. Przed przystąpieniem do dezynsekcji należy opróżnić łóżko i wyjąć znajdującą się w schowkach lub szufladach zawartość w postaci koców, kołder, poduszek czy innych elementów bielizny pościelowej.

Ile kosztuje odpluskwianie?

Koszt usługi obejmującej usuwanie pluskwy w Warszawie wynosi od 180 zł. Nasza profesjonalna firma posiada ruchomy cennik. Uzależniony jest on od czasochłonności przeprowadzonych prac, metrażu nieruchomości, stopnia zapluskwienia, a także liczby łóżek i innych elementów, wymagających zamgławiania i stosowania wygrzewania, mającego na celu likwidację pluskiew.

Koszt dezynsekcji pluskwy to informacja, która podawana jest każdemu klientowi, po dokładnych oględzinach jego mieszkania lub domu. Osoby zastanawiające się, jak zlikwidować w domu pluskwy mogą również uzyskać od specjalistów zatrudnionych w naszej firmie szczegółowe informacje drogą telefoniczną. Podpowiemy jak wytępić pluskwy z mieszkania, a przede wszystkim efektywnie zajmiemy się walką z pluskwami. Jesteśmy do dyspozycji i z przyjemnością udzielimy wszelkich porad. Nasze usługi to gwarancja skuteczności. Chcesz pozbyć się pluskiew? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Na jakim obszarze działamy?

Specjalizujemy się w zwalczaniu pluskwy domowej. Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy tj. Bielany, Bemowo, Ursus, Wola, Śródmieście, Włochy, Ochota, Mokotów, Wilanów, Białołęka, Wawer, Rembertów, Żoliborz, Wesoła, Praga-Północ, Praga-Południe, Ursynów, Targówek. Oferujemy także usuwanie pluskiew, karaluchów, komarów i innych owadów w okolicznych miejscowościach tj. Łódź, Piaseczno, Pruszków, Radom, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki i wielu innych.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Zamgławianie ULV w przypadku pluskwy domowej cena od 180 zł*

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat. Cena dotyczy jednego zabiegu

5/5