Ozonowanie Warszawa

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Ozonowanie pomieszczeń cena od 250 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.

Ozonowanie mieszkań i biur

W kwestii dezynfekcji mieszkania nie należy polegać jedynie na domowych sposobach, ponieważ te mogą okazać się niewystarczające. Znacznie lepiej postawić na profesjonalną dezynfekcję ozonem w odpowiednim stężeniu, pomagającą usunąć bakterie, wirusy, grzyby, alergeny, pleśń i inne chorobotwórcze drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Jeśli chodzi o rzetelne ozonowanie mieszkań, Warszawa i okolice mogą polegać na naszej firmie Derato. Branża DDD – dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja – to coś, w czym specjalizujemy się od kilkunastu lat! Podejmujemy się każdego wyzwania i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom!
ozonowanie mieszkań Warszawa

Ozonowanie pomieszczeń - na czym polega?

ozonowanie Warszawa

Ozon to silny utleniacz, który umożliwia wykonanie dezynfekcji w krótkim czasie i pozbycie się nieprzyjemnych woni.. Zabieg ozonowania to poddawanie czegoś działaniu ozonu w celu dezynfekcji. Jest to technika, dzięki której możliwe staje się niszczenie wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy, alergenów, pleśni i innych drobnoustrojów. Dodatkowo pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów np. w tym zapachy powstałe podczas gotowania i smażenia, przykry zapach starego mieszkania, uryny, potu, papierosów i inne. Warto od razu przypomnieć, że ozon (O3) jest silnie reaktywną biologicznie i chemicznie formą tlenu. To gaz niepalny o silnych właściwościach utleniających.

Zabiegi ozonowania zyskały na popularności po wybuchu pandemii. Warto wiedzieć, że dezynfekcję ozonem można wykonać nie tylko w mieszkaniach, ale też w obiektach użyteczności publicznej, gabinetach lekarskich, placówkach służby zdrowia, samochodach, busach, autobusach czy taksówkach. Właściciele firm stawiają na ozonowanie biur. Należy podkreślić, że z zabiegu ozonowania korzysta też coraz więcej osób prywatnych. Ozonowanie powietrza w mieszkaniach niesie ze sobą wiele korzyści i właściciele nieruchomości są tego coraz bardziej świadomi, co niezwykle nas cieszy!

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Ozonowanie pomieszczeń cena od 250 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.

Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie - dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie mieszkania? Powodów jest naprawdę sporo. Ozonowanie to opcja korzystna dla wszystkich – alergików, osób wrażliwych na zapachy, oraz wszystkich tych, którym zależy na sterylnym wnętrzu bez roztoczy czy bakterii. Ozonowanie wykonywane jest także po przeprowadzeniu zabiegu dezynsekcji. Proponujemy skuteczne ozonowanie dla klientów indywidualnych i firm, w tym biur, firm usługowych, magazynów, branży medycznej i spółdzielni mieszkaniowych. Oprócz pomieszczeń oferujemy skuteczne ozonowanie klimatyzacji, samochodów, karetek pogotowia i innych środków transportu.

ozonowanie mieszkania

Pozbycie się nieprzyjemnych zapachów

Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie i okolicach to coś, na co warto się zdecydować, szczególnie gdy zależy nam na pozbyciu się przykrych zapachów, jak chociażby stęchlizny po zawilgoceniach.

Niewątpliwą zaletą ozonowania mieszkań jest możliwość likwidacji wszelkich zapachów z zakamarków za szafkami, przy podłodze, w przewodach wentylacyjnych – czyli ze wszystkich miejsc (nawet tych trudno dostępnych), do których dociera ozon! Ozon sprawia, że z pomieszczenia znikną nawet najbardziej nieprzyjemne zapachy, takie, których nie sposób pozbyć się przy użyciu zwykłych środków.

Ułatwienie życia osobom z uczuleniami

Ozonowanie mieszkań znacznie ułatwia tzw. „uczuleniowcom” i astmatykom funkcjonowanie. Uwalnia ich od nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak problemy skórne czy katar. Dzięki ozonowaniu, osoby z dolegliwościami alergicznymi zyskują uczucie komfortu i ulgi – nie muszą już przebywać w pomieszczeniu pełnym roztoczy znajdujących się w kurzu.

„Drugie życie” dla zaniedbanych, zagrzybionych mieszkań

Przeprowadzenie zabiegu ozonowania jest wręcz konieczne w przypadku mieszkań przeznaczonych do generalnych remontów. Niestety, takie mieszkania nierzadko są zaniedbane i zagrzybione, ale dzięki ozonowaniu zyskują drugie życie. To samo można napisać o lokalach po pożarze lub powodzi – ozonowanie mieszkania odświeża takie miejsca.

Czym wykonywać ozonowanie?

Ozonowanie mieszkań to sposób przeprowadzania dezynfekcji bez konieczności użycia środków chemicznych. Jak już wiemy, czynnikiem biobójczym i wirusobójczym podczas ozonowania jest ozon, skutecznie niszczący wszelkie zarazki, które mogą przetrwać na powierzchni obiektów nieożywionych. Podczas wykonywania zabiegu ozonowania, specjaliści korzystają ze specjalnych generatorów ozonu – ozonatorów rurowych i płytkowych.

Jak wygląda ozonowanie krok po kroku?

Ozonowanie wykonujemy etapowo. Odpowiednio przeprowadzone ozonowanie powinno rozpocząć się od utrzymania wysokiego stężenia w mieszkaniu, domu lub innych pomieszczeniach. W tym celu zamyka się dokładnie wszystkie okna i drzwi. Jeżeli dostrzeżemy otwory umożliwiające wymianę powietrza, powinniśmy je uszczelnić.

Zabezpieczenie cennych rzeczy

Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie cennych rzeczy, takich jak obrazy czy skórzane meble. Najlepiej wynieść je z mieszkania, jeśli jednak nie mamy takiej możliwości – musimy zakryć przedmioty folią. Jest to niezwykle ważne, ponieważ silne właściwości utleniające ozonu mogłyby doprowadzić do „postarzenia” przedmiotów.

Wyniesienie roślin i zwierząt z mieszkania

Konieczne jest także usunięcie zwierząt i roślin z ozonowanego pomieszczenia. Nie można zapomnieć o rybkach w akwarium! W miejscu, w którym wykonuje się zabieg ozonowania nie może przebywać żadna osoba. Pomieszczenie ma być puste!

Rozpoczęcie ozonowania

Osoba odpowiedzialna za obsługę generatora ozonu powinna korzystać ze zdalnego pilota i kontrolować sytuację z bezpiecznej odległości. Istnieje też drugie rozwiązanie – osoba ta mogłaby być w środku ozonowanego pomieszczenia, jednak musiałaby być ubrana w specjalny kombinezon. Maska ochronna też jest obowiązkowa!

Warto pamiętać, że ozon jest cięższy od powietrza. Z tego względu powinniśmy ustawić maszynę do wytwarzania ozonu w jak najwyższym miejscu, przykładowo na szafie znajdującej się na środku pokoju. Takie ustawienie maszyny i dezynfekcja za pomocą ozonu zapewni najlepszy efekt i usunięcie wszelkich drobnoustrojów!

Cennik ozonowania?

Cena ozonowania mieszkania lub biura ustalana jest na podstawie informacji o powierzchni i rozkładzie pomieszczeń. Istotne jest też miejsce – miasto, w którym usługa ozonowania jest wykonywana. Wiele zależy też od terminu i godzin wykonania usługi. Właśnie dlatego dobrze jest mieć świadomość, że cennik ozonowania jest ruchomy i ostateczna cena ozonowania zależy od wielu czynników. Dokładny cennik ozonowania i szczegółowe informacje można uzyskać przez telefon. Ustalona ceny obejmują koszt dojazdu – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Ozonowanie Warszawa

Specjaliści od ozonowania w Warszawie i okolicach! Oferujemy usługi ozonowania mieszkania, biur i środków transportów. Działamy w całej Warszawie na terenie dzielnic: Mokotów, Wilanów, Białołęka, Bemowo, Ursus, Wola, Śródmieście, Włochy, Ochota, Wawer, Rembertów, Żoliborz, Wesoła, Praga-Północ, Praga-Południe, Bielany, Ursynów, Targówek, a także na terenie pobliskich miejscowości tj. Łódź, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Pruszków, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Radom i wielu innych.

worker

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy dyskrecję, posiadamy nieoznakowane samochody, pracujemy bez ograniczeń czasowych.

Żel na karaczany, prusaki i karaluchy cena od 180 zł*.

*Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% vat.